Dále doporučujeme, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, software, nápoje, nástroje, příroda, bankovnictví, internet, psychologie, kultura, zločin a právo, latina, rostliny, jídlo, český jazyk, sport, matematika, hardware, nemoce, zkratky, politika, cestování, chemie, věda, různé atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, informace a zábava

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: pro děti, výukové pomůcky, internetové stránky, K, Vánoční ozdoby, Tapety na PC zdarma ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy a kvízy zdarma, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Životopisy osobností, Dopravní značení, linky, školství

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, ptáci, láska, dopravní prostředky, auta, rostliny, nápoje, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, hmyz, nástroje a přístroje, stavby, náboženství, hudba, halloween, sport, osobnosti a lidé, ovoce, symboly, věda, Vánoce a Advent, přístroje atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Síť, informace a zábava

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro ultrabook, notebook, počítač, obrazovka počítače, smartphone, phablet, mobilní telefon, PC, mobil, displej, tablet a pro operační systémy macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Mac, Windows Me, Lubuntu, Windows 2000, Windows NT, OSX, Slackware, FreeBSD. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, adventní a vánoční tapety, letadla, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, motorky, motocykly, wallpapery, dopravní prostředky, rostliny, voda a bubliny, hudební tapety, budovy a stavby, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 1024x768, 375x812, 1152x864, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1536x2560, 1536x2048, 1280x1024, 1920x1280, 640x480, 375x667, 360x720, 1366x1024, 800x1280, 412x846 atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Keywords:weby, Online hry zdarma, Přehled souborových přípon, info, Vlajky a jejich význam, Vánoční web, zajímavosti, Nejhranější online hry zdarma, Desktop computer wallpapers, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Indiana, Georgie, Wisconsin, Maine, Vermont, Louisiana, Jižní Karolína, Kansas, Massachusetts, Connecticut, Illinois, Kentucky, Havaj, Západní Virginie, New York, Utah, Mississippi, New Jersey, Arkansas, Alabama, Aljaška, Maryland, Iowa, Severní Dakota, Minnesota, Nevada atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Informace, informace a zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, hyperlinky, Online adventní magazín, Sobí omalovánka, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Přehled vlajek USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., webové stránky, Státní prapory všech států, odkazy, počítače

Obrázky na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v monitor, notebook, mobilní telefon, mobil, PC, počítač, smartphone, tablet, displej, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Me, Windows NT, macOS, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, SUSE Linux, Windows 7, FreeBSD, OSX, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, free wallpapers, zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, ptáci, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 854x480, 750x1334, 768x1024, 1366x768, 360x760, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 1200x1920, 412x846, 1440x960, 393x786, 375x812, 800x1280 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, obecné zkratky, hudební zkratky, země EU, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, písma, fonty, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů apod.

Náš tip, informace a zábava

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Přání, Křesťanství, Filmy, Hostina, Vánoční ozdoby, Štěstí, Sám doma, Vánoční prostírání, Blahopřání, Písnička, Vánoční ubrusy, Štědrý den, Špalda, Vinná klobása, Atmosféra, Drážďany, Adventní věnec, Vánoční tapety, Alkoholový kalendář, Svíčky, Adventní trhy, Tapeta, Pozadí, Omalovánky, Tisk, Vídeňský punč, Květiny, Adventní svícen, Jmenovka, Televize, Láska nebeská apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, doporučujeme, URL, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, Prapory regionů a království, Dopravní značení, zdroje informací, Veselé Vánoce všem, Online hry zdarma, tipy, Nejhranější online testy a kvízy

Obrázky na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v monitor, notebook, mobilní telefon, mobil, PC, počítač, smartphone, tablet, displej, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Me, Windows NT, macOS, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, SUSE Linux, Windows 7, FreeBSD, OSX, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, free wallpapers, zvířata, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, ptáci, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 854x480, 750x1334, 768x1024, 1366x768, 360x760, 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 1200x1920, 412x846, 1440x960, 393x786, 375x812, 800x1280 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, obecné zkratky, hudební zkratky, země EU, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, písma, fonty, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, materiály, náboženství a křesťanství, chemie, software, školství, bankovnictví, účetnictví, fyzika, ekonomie a ekonomika, hardware, jídlo, zkratky, cestování, stavebnictví, latina, různé, zločin a právo, sport, český jazyk, lékařství a medicína, literatura, internet, příroda atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, ovoce, náboženství, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, symboly, sport, halloween, zelenina, zvířata, ženy a dívky, dopravní prostředky, věda, nástroje a přístroje, nápoje, Vánoce a Advent, hudba, mapy, hmyz, smajlíci a emotikony, auta, přístroje atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, země EU, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, měny, státy usa, hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: internet, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky na PC ke stažení, zadarmo, Tichá noc, Obrázky, kliparty, Online hry zdarma, humor, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Led: Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří
Naše tipy
Shakira
Partnerské weby
Rolničky k vybarvení
Doporučené odkazy
Adventní trhy
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.