Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventury, Hannah Montana, Deskovky, Akční gamesky, Oddechové hry apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, osobnosti, vlastnosti, školství, historie, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, přezdívky, herectví, herci a herečky, věda, politici, národnost, filozofie, žurnalisté a novináři, poruchy, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, zločin a právo, rodinné vztahy, umělci, politika atd.

Klíčová slova: multimédia, cestování, Vlajky států obrázků, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Recepty na dia vánoční cukroví nejen pro diabetiky, počítače, školství, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Internet prostitution, zábava, Webové online testy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Státní prapory zemí světa

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Plocha, Stromeček, Adventní věnec, Láska nebeská, Milka, K Vytištění, Bůh, Štědrý večer, Striezelmarkt, Keramický adventní věnec, LED svíčky, Umělý vánoční stromek, Text, Plzeň, Televize, Francouzsky, Blahopřání, Tisk, Hostina, Lego, Štóla, Korálky, Vánoční světýlka, Václavské náměstí, Vánoční koule, Santa, Brno, K Vytisknutí, Vánoční prostírání, Jezulátko apod.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Atentát, Závodník, Básník, Charta 77, Husité, Žijící, Ministr, Vrah, Nežijící, Orlík, Překladatel, Továrník, Komik, Čech, Itálie, Malíř, Česká královna, Podnikatelé, Olympiáda, Normalizace, Obchodník, Generalissimus, Country, Architekt, Manýrismus, Zpěvačka, Ital, Náboženství, Trenérka, Němci, Egypt, Nobelova cena, Brno, Herec, Vůdce apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Keywords:zajímavosti, K, Obrázky zdarma, zadarmo, Omalovánka Santa Claus, internet, Přehled formátů souborů, info, Omalovánky pro děti, webové stránky, Hry pro nejmenší online, zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vtipné texty, fóry, černý humor, kameňáky, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, černý humor, kameňáky, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vtípky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, černý humor apod.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, volný čas, webovky, Vánoční koleda, Seznam zkratek a akronymů, P, weby, Co je to omalovánka?, Online hry pro děti zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, V, linky

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, státy usa, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, měny, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, okresy České republiky apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Barbie hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Letecké simulátory, Logické hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry apod.

Přísloví, úsloví, hlášky, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, hlášky, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o dobru od různých známých osobností.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Nejhranější online testy a kvízy, Hry pro dívky online, Romulus Remus, Online geografické testy zdarma bez registrace, K, ú, Cristiano Ronaldo football, Prapory českých měst, zdroje informací, doporučujeme

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Full HD pozadí ke stažení - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, displej, phablet, mobilní telefon, mobil, monitor, smartphone, tablet, notebook, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows 95, Windows XP, Windows NT, Android, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, OSX. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, armáda, válka, zbraně, motorky, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, fantasy, květiny, free wallpapers, Rally, závody aut, nature - příroda, zvířata, sportovní a závodní auta, ptáci, flóra, stromy, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže. Stahujte ve velikostech 1600x1200, 1024x768, 4800x1200, 1280x768, 2560x1440, 2560x1920, 1536x2048, 360x760, 375x812, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1920x1280, 360x720, 1024x600, 2560x1600, 1152x1920 atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Kameňáky, černý humor, frky, vtípky, vtipy, ftipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, černý humor, frky, vtípky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Windows, O zvířátkách, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O mužích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkaz, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Omalovánky k vybarvení zdarma, odkazy, Dopravní značení, tipy, Kliparty zdarma ke stažení, pro děti, Full HD pozadí ke stažení, Ohňostroj,

Několik fórů na závěr. Vtip Taky důvod: Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
ChristianMingle
Tipy na zajímavé weby
Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican
Naše tipy
Grunge hudební rockový styl
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na vánoční cukroví
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.