Partnerské weby, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Náš tip, internet, počítače, hry

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Naleznete zde Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: F, Wallpapery do mobilu, tipy, M, Omalovánka sobi, zeměpis, Webové html5 hry zdarma, zábava, Stromečky, webovky, odkaz, Online hry zdarma, Full HD pozadí ke stažení

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Frky, fóry, vtipy, vtípky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, fóry, vtipy, vtípky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O důchodcích, O mužích, Frky o tchýních, Frky ze života, O manželství, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Slovácích apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Internet, síť, internet, počítače, hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, podnikání a podnikatelé, záliby, historie, poruchy, přezdívky, osobnosti, lékařství, psychologie, státní správa, vlastnosti, filozofie, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, mytologie atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:kuriozity, internetové stránky, Nejhranější online testy a kvízy, info, Pozadí na plochu zbraně, multimédia, zajímavosti, výukové pomůcky, Vánoční písničky, Tapety do mobilu, Přehled států světa a jejich vlajek, Městské a obecní prapory obcí ČR

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak konvertovat, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, jak převést, kterak editovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, internet a web, komprimace dat, systémové soubory, video soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Informace, internet, počítače, hry

Kameňáky, fóry, fórky, vtípky, černý humor, anekdoty

Chcete se uvolnit? Kameňáky, fóry, fórky, vtípky, černý humor, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Windows, O manželství, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O mužích, O důchodcích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O zvířátkách apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů, Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma, Kliparty pro Office, Online vánoční magazín, webové stránky, Vánoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Online adventní magazín, K, cestování, Vlajky států světa

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Ftipy, frky, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné hádanky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit následující typy souborů: systémové soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, internet a web, video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Vlajky států USA, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Santa na skůtru, pro děti, počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zadarmo, linky, Přehled zkratek a akronymů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Síť, internet, počítače, hry

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Wallpapery do mobilu - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapery do mobilu. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, tablet, phablet, displej, PC, počítač, mobilní telefon, notebook, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, OSX, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, macOS, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows 2000, Chrome OS, Windows 95, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, fraktály, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, motorky, Formule 1, ptáci, tenisté a tenistky, free wallpapers, nature - příroda, květiny, sportovní wallpapery, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z 2560x2048, 1280x768, 1600x1200, 1024x600, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 2560x1920, 393x786, 1152x1920, 2560x1440, 1080x1920, 320x568, 1920x1200, 1600x900, 375x812 atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Wallpapers na PC, Hry pro kluky, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Otevřený formát, Dopravní značky, Online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Biografie slavných osobností, F, Přehled souborových přípon, Vánoční rybí polévka z kapra,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Poker Kartenspielen
Naše tipy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Doporučené odkazy
Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku
Tipy na zajímavé weby
Vánoční koledy
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.