Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Závodní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Bojové hry, Akční hry, Animace, Logické hry, Relaxační hry, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Závody aut, Adventury, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, zadarmo, Super free web games zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Vánoční písničky, doporučujeme, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vše pro zvířecí miláčky, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Přehled zkratek a akronymů, humor

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Keywords:M, info, školství, odkaz, Visačka na dárky, Nejhranější online testy a kvízy, cestování, Vánoční magazín, Betlémské omalovánky, weby, internetové stránky, tipy

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat následující typy souborů: komprimace dat, písma, fonty, video soubory, grafiku, internet a web, šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Anekdoty, černý humor, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, černý humor, fóry, vtipné texty, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O manželství, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O škole, Vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, internet, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Šišky a jejich využití jako vánoční dekorace, Vlajky států a zemí světa, č, Webové online testy zdarma, Venkovní vánoční dekorace, Přehled států světa a jejich vlajek, zdroje informací, Ilustrace, obrázky, Super online kvízy

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. HIV pozitivní, Ministři, Slováci, Zavražděn, KHL, Ital, Protektorát, Florida Panthers, Prezidenti, Prezident, První republika, Upálen, Masový vrah, Slovák, Normalizace, Režisér, Avangard Omsk, Ekonom, Životopis, Mluvčí, Malíř, Rétorika, Překladatel, Královna, New York Rangers, Prezident USA, Němci, Zpěvák, ČSSD, Druhá světová válka, Architekt, Vojevůdce, Svatý, Habsburkové, Zpěvačky, Teolog apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Animace, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Akční hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro děti, Strategie, Logické hry a tak dále.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, B, Přání a blahopřání, Seznam souborových přípon, kuriozity, Vlajky jednotlivých států USA

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Fórky, fóry, ftipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, fóry, ftipy, vtípky, kameňáky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete online html5 hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Logické hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Vaření a smažení apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, český jazyk, zkratky, chemie, cestování, rostliny, sport, různé, zločin a právo, matematika, počítače, stavebnictví, nástroje, literatura, technika, příroda, náboženství a křesťanství, materiály, hardware, nápoje, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, psychologie, software atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, pro dospělé, webové stránky, Super online hry zdarma, Dopravní značky, Nejznámější vánoční koledy, Vánoční web, hyperlinky, Prapory regionů a království, Vlajky států USA, zdarma, Prapory regionů a království, Vánoční dárek se stuhou,

Několik fórů na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Coloring book, Adult, children online free
Tipy na zajímavé weby
Vánoční rybí polévka z kapra
Doporučené odkazy
Poker Permainan kartu
Partnerské weby
Baccarat card game
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.