Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát následující typy souborů: video soubory, internet a web, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, dokumenty apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Full HD pozadí ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, počítač, phablet, displej, ultrabook, PC, monitor, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Fedora, FreeBSD, macOS, Windows XP, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Mac, Linux Xubuntu, Windows 10. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, hmyz a pavouci, nature - příroda, ptáci, fantasy, fraktály, zvířata, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 1080x1920, 360x760, 2560x1600, 1280x800, 1600x900, 1920x1080, 750x1334, 412x846, 1600x1200, 3200x1800, 1536x2048, 1280x720, 4800x1200, 1680x1050, 393x786 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, weby, Přehled zkratek a akronymů, Webcam model, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, Ilustrační obrázky, Arsenal Football England, webovky, linky, Obrázky vlajek měst ČR, F

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Motta, moudra, výroky, moudrosti, rčení, úsloví, bonmoty

Slavné citáty, Motta, moudra, výroky, moudrosti, rčení, úsloví, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Sportovní hry, Relaxační hry, Strategie, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Animace, Karetní hry, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Pro dívky, Adventury, Bojové hry, Postřehové hry, Závody aut a tak dále.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, hudba, nápoje, hmyz, jídlo a nápoje, sport, symboly, zelenina, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, květiny, rostliny, věda, nástroje a přístroje, mapy, láska, osobnosti a lidé, ptáci, auta, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, ženy a dívky atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Keywords:B, zdarma, Členské země americké federace, kuriozity, Chelsea Football Club, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Super free web games zdarma, zábava, Charlize Theron, Online testy zdarma bez registrace, Super online kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, lékařství, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, poruchy, křesťanství, mytologie, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, záliby, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, vlastnosti, umělci, psychologie, historie, nadpřirozené osoby, politika atd.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Alabama, Arizona, Jižní Karolína, Kansas, Vermont, New Jersey, Nevada, Oregon, Wisconsin, Kalifornie, Louisiana, Connecticut, Virginie, Severní Dakota, Havaj, Wyoming, Montana, Mississippi, Nové Mexiko, Západní Virginie, Washington, Arkansas, Colorado, New York, Idaho atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, muži, jídlo a nápoje, halloween, symboly, stavby, hudba, věda, sport, ovoce, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, láska, auta, přístroje, náboženství, ptáci, květiny, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, zvířata atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: školství, multimédia, Nejlepší online hry zdarma, Omalovánky k tisku, Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Póquer juego de apuestas, Biografie slavných osobností, Obrázky na plochu PC, Dopravní značky, Full HD pozadí ke stažení

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

PC pozadí pro Windows - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro phablet, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobil, smartphone, notebook, tablet, počítač, PC, displej a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, macOS, FreeBSD, Windows XP, Android, Mac, Linux Ubuntu, OSX, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, free wallpapers, flóra, stromy, fantasy, fraktály, ptáci, armáda, válka, zbraně, zvířata, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, Formule 1, motorky, květiny, sportovní a závodní auta. Zvolte si z rozměrů 854x480, 1600x2560, 1366x768, 1080x1800, 1920x1280, 1920x1440, 4800x1200, 1440x900, 1152x768, 2048x1536, 1680x1050, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 1440x960, 2048x1080, 1800x1440 atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Logické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Pro dívky, Strategie, Oddechové, Střílečky, Závodní, Bojové online gamesy, Sportovní a podobně.

Frky, ftipy, fórky, anekdoty, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, ftipy, fórky, anekdoty, fóry, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, Online vánoční magazín, Online životopisy, biografie, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Onlinovky zdarma, V, volný čas, Real Madrid fotbalový klub, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, URL, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

PC pozadí pro Windows - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro phablet, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobil, smartphone, notebook, tablet, počítač, PC, displej a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, macOS, FreeBSD, Windows XP, Android, Mac, Linux Ubuntu, OSX, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, free wallpapers, flóra, stromy, fantasy, fraktály, ptáci, armáda, válka, zbraně, zvířata, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, Formule 1, motorky, květiny, sportovní a závodní auta. Zvolte si z rozměrů 854x480, 1600x2560, 1366x768, 1080x1800, 1920x1280, 1920x1440, 4800x1200, 1440x900, 1152x768, 2048x1536, 1680x1050, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 1440x960, 2048x1080, 1800x1440 atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dallas Stars, Egypt, Vražedkyně, Historik, New York Rangers, Žijící, Hejtman, Antropolog, Prezidenti ČR, Archivář, Mim, Zpěvačky, Komik, Fotograf, Voják, Renesance, Orlík, Country, Máj, Avangard Omsk, Manýrismus, Pittsburgh Penguins, Politik, Obchodník, Sochař, Maršál, NHL, Slovák, Ministři, Charta 77, Stoletá válka, Malíř, Prezident, HIV pozitivní, Továrník, Textařka apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

černý humor, fóry, vtipy, frky, fórky, anekdoty

Chcete se uvolnit? černý humor, fóry, vtipy, frky, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o Bohu, O ženách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o policajtech, O mužích, O Němcích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O důchodcích apod.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Píseň, Jmenovky, Koledy, Křesťanství, Vánoční punč, Atmosféra, Historické ozdoby, K Vytištění, LED svíčky, Papírové ozdoby, Keramický adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Windows, Televize, Adventní věnec, Vánoční stromek, Santa, Vánoční filmy, Tapeta, Betlém, PF, Vánoční koule, Dárky, Alkoholový kalendář, Šišky, Anděl, Vánoční svařák, Lego, Blahopřání, Korálky, Cesmína apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webové stránky, zajímavosti, Sněhová vločka, info, humor, Dopravní značky, F, Obrázky, kliparty, č, Casino,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Biblické omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Tinder
Partnerské weby
Postav sněhuláka! Online hra ve vašem prohlížeči zdarma
Tipy na zajímavé weby
Novoročenka
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.